Adres

ul. Filaretów 27, lok. 4
Lublin

MEDICUM DENT
protetyka implanty w jeden dzień leczenie kanałowe pod mikroskopem ortodoncja stomatologia estetyczna
to nasza pasja!

Witamy w nowoczesnym Centrum Stomatologii Kompleksowej i Implantologii Medicum Dent. Od 2001r. świadczymy usługi stomatologiczne z wielu dziedzin stomatologii, wykorzystując nowoczesne materiały i sprzęt, bez których w dzisiejszych czasach nie można się obejść.

Misją naszego Centrum jest profesjonalizm, rzetelna wiedza i umiejętności , które przekładają się na zadowolenie naszych pacjentów oraz naszą satysfakcję z przeprowadzonego leczenia.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

lek. stom. Ewa Szczepanowska
lek.stom. Joanna Sadowska

Medicum Dent w liczbach

0 +
Lat doświadczenia
0 +
Certyfikatów
0 %
Zadowolonych klientów
0 %
Zaangażowania

Oferta Gabinetu Stomatologicznego w Lublinie

Implanty zębowe

trwałość i jakość

Implanty w jeden dzień​

nie trać czasu na piękny uśmiech

Leczenie bez bólu

znieczulenie komputerowe

Stomatologia estetyczna

projektowanie uśmiechu, bonding

Protetyka

licówki, korony, mosty,
protezy zębowe

Protetyka na implantach

zęby w jedną godzinę

Wybielanie zębów

bezpieczne wybielanie

Diagnostyka komputerowa

zdjęcia zębowe
tomografia szczęk

Profilaktyka

scaling i piaskowanie

Chirurgia stomatologiczna

bezbolesne zabiegi

Stomatologia dziecięca

w trosce o najmłodszych

Ortodoncja

aparaty stałe i nakładkowe

Implanty w Jeden Dzień

Wraz z szybkim rozwojem nowych technologii, w obszarze stomatologii pojawiły się innowacyjne metody przyśpieszające proces leczenia oraz zwiększające komfort pacjentów. Digital Dentistry, czyli stomatologia cyfrowa, jest niezwykle szybko rozwijającą się dziedziną, w której w miejsce tradycyjnych technik dentystycznych wprowadza się komputerowe rozwiązania ułatwiające wykonywanie procedur medycznych, tym samym zapewniając jeszcze większe bezpieczeństwo pacjentom. Wykorzystywanie komputerów oraz specjalnego oprogramowania pozwala przy użyciu technik cyfrowych, zaplanować w technologii 3D, zaprojektować, a następnie wykonać najlepszej jakości elementy potrzebne do skutecznego leczenia.
W rezultacie coraz więcej stomatologów wprowadza do swojej praktyki komputerowe narzędzia usprawniające proces leczenia.

MIS Implants Technologies, czołowy producent implantów na świecie, opracował MGUIDE – innowacyjny system do planowania leczenia implantologicznego w technologii 3D, usprawniający procedury w celu zapewnienia bezpieczeństwa i osiągnięcia najlepszych efektów zabiegu.

Certyfikaty i wyróżnienia

Udostępniamy Wirtyalny Spacer po naszym Gabinecie Stomatologicznym

Opinie naszych Pacjentów

google-logo-png-transparent-background-large-new
1
Tomek
Read More
Gabinet Medicum spośród innych placówek stomatologicznych w Lublinie wyróżniają przede wszystkim profesjonalizm, przyjazne podejście do pacjenta oraz czystość. Pacjent ma poczucie, że jest w dobrych rękach, dzięki czemu wizyta przebiega w miłej atmosferze, a odwiedziny u dentysty nie wywołują negatywnych skojarzeń. Duży plus za możliwość zaparkowania auta przed gabinetem.
Ewelina
Read More
Pani Szczepanowska jest bardzo kompetentna i ciepła osoba.Lecze sie w jej przychodni od 5 lat i nie mam problemów z zębami.Bardzo kontaktowa, wysłuchuje pacjenta i jest niesamowicie dokładna. Polecam z czystym sumieniem ! Ja nigdy nie zmienię dentysty !
Arkadiusz
Read More
Dobry dentysta profesjonalnie dokładnie. Ceny dopasowane do jakości usług.
Previous
Next

Nasz zespół dentystów

Dentysta Lublin

Dentysta, zwany również stomatologiem, to lekarz specjalizujący się w diagnostyce, leczeniu i profilaktyce chorób jamy ustnej oraz zębów. Profesjonalny dentysta zależnie od specjalizacji może przeprowadzać różne zabiegi, takie jak leczenie zębów, wypełnianie ubytków, usuwanie zębów, leczenie chorób dziąseł i przyzębia, wybielanie zębów, a także wykonywanie protez i aparatów ortodontycznych. Stomatolog jest ważnym członkiem zespołu lekarskiego, ponieważ zdrowie jamy ustnej i zębów ma istotny wpływ na ogólne zdrowie i dobre samopoczucie.

Nowoczesny gabinet stomatologiczny Medicum Dent

Centrum Stomatologii Kompleksowej i Implantologii MEDICUM DENT Sp. z o.o. to zaufany gabinet stomatologiczny w Lublinie założony w 2001r., idealny dla wymagających pacjentów. 

Gabinet dentystyczny MEDICUM DENT w Lublinie oferuje następujące usługi:

 • implanty w 1 dzień
 • leczenie bez bólu
 • chirurgia stomatologiczna
 • profilaktyka
 • stomatologia zachowawacza
 • stomatologia estetyczna
 • wybielanie zębów,
 • leczenie kanałowe w mikroskopie,
 • stomatologia dziecięca
 • diagnostyka komputerowa
 • protezy zębowe
 • korony i mosty
 • licówki
 • ortodoncję,

Kiedy warto udać się do dentysty?

Ogólnie rzecz biorąc, należy udawać się do dentysty regularnie, co najmniej raz w roku, aby utrzymać zdrowe zęby i dziąsła oraz zapobiegać problemom zdrowotnym. Warto także słuchać swojego ciała i reagować na wszelkie niepokojące objawy, które mogą wskazywać na konieczność wizyty u dentysty. Do ważnych objawów zaliczamy:

 1. Ból zęba lub dziąsła
 2. Trudności z otwarciem lub zamknięciem ust
 3. Obrzęk lub zaczerwienienie dziąseł
 4. Ubytki w zębach lub zmiany na szkliwie
 5. Problemy ze zgryzem lub łamaniem się zębów
 6. Częste infekcje jamy ustnej
 7. Kłopoty z nadwrażliwością zębów na ciepło, zimno, słodycze lub inne pokarmy

Stomatologia Lublin

Klinika stomatologiczna w Lublinie, w której kompleksowo leczymy naszych pacjentów wyposażona jest w najwyższej klasy sprzęt medyczny, a nasi lekarze stomatolodzy stosują s najnowocześniejsze techniki leczenia. Zdrowy uśmiech jest marzeniem wielu osób, stąd jedną z najprężniej rozwijających się nauk jest stomatologia. W Lublinie działa wiele gabinetów zajmujących się leczeniem dolegliwości związanych z zębami, jednak nie każdy z nich jest sprawdzony i bezpieczny. Jeśli zatem poszukujecie Państwo dobrego gabinetu stomatologicznego w Lublinie, trudno o lepszą propozycję. Sprawdź nasze najwyższej jakości usługi stomatologiczne i umów się na wizytę.

MEDICUM DENT Centrum Stomatologii w Lublinie – zapraszamy!