Adres

ul. Filaretów 27, lok. 4
Lublin

O nas

Centrum Stomatologii Kompleksowej i Implantologii Medicum Dent Sp. z o.o.
rozpoczęło swoją działalność w 2001r. Od początku swojego istnienia  cieszy się dużym zaufaniem i zadowoleniem pacjentów
 
Nasze usługi świadczymy na bardzo wysokim poziomie i z należytą starannością. Stale rozszerzamy swoje umiejętności uczestnicząc w licznych kursach krajowych i zagranicznych. W związku z bardzo dynamicznym rozwojem metod leczenia unowocześniamy również wyposażenie naszego gabinetu, przez co podnosimy precyzję i jakość świadczonych przez nas usług.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. 
 
Właściciele gabinetu
Lek. stom . Ewa Szczepanowska
Lek. stom. Joanna Sadowska

lek.stom. Ewa Szczepanowska
specjalista stomatologii zachowawczej i endodoncji, implantolog

Absolwentka kierunku lekarsko-stomatologicznego na Akademii Medycznej w Lublinie. Dyplom z wyróżnieniem otrzymała w 2000 r..

W 2008 r. uzyskała specjalizację ze stomatologii zachowawczej z endodoncją oraz w 2011r. certyfikat umiejętności w dziedzinie implantologii stomatologicznej. Była wieloletnim członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego i Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej. Obecnie zajmuje się leczeniem dorosłych.
Specjalizuje się w implantacjach natychmiastowych z jednoczesną natychmiastową ich odbudową, nawigacji komputerowej w implantologii, zaawansowanych odbudowach protetycznych na implantach, w regeneracji tkanek, leczeniu kanałowym pod mikroskopem, stomatologii estetycznej oraz w kompleksowym planowaniu leczenia.

Swoje umiejętności rozwija na licznych szkoleniach praktycznych i konferencjach stomatologicznych, co przekłada się na duże zadowolenie pacjentów z przeprowadzonego leczenia.

Certyfikaty i wyróżnienia

Joanna Sadowska
lekarz stomatolog

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Od samego początku rozwija swoje umiejętności i poszerza wiedzę, uczestnicząc w kursach i szkoleniach stomatologicznych. W naszej klinice zajmuje się stomatologią zachowawczą, estetyczną i protetyką. W swojej pracy wykorzystuje najnowsze technologie, również metody stomatologii cyfrowej. W ostatnim czasie pogłębia swoją wiedzę z zakresu odbudowy wysokości startych zębów.

Certyfikaty i wyróżnienia

dr. hab. nauk med. Agnieszka Lasota
specjalista ortodoncji

Dr. hab. n.med. Agnieszka Lasota jest specjalistą ortodontą z ponad 20-letnim stażem pracy. Prowadzi leczenie ortodontyczne dzieci i dorosłych oraz profilaktykę rozwoju wad nabytych. Kieruje Zakładem Ortopedii Szczękowej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, ma stanowisko profesora Uczelni. Jest autorem wielu doniesień zjazdowych na konferencjach krajowych i zagranicznych oraz publikacji naukowych na tematy związane z wadami rozwojowymi i diagnostyką ortodontyczną. Prowadzi zajęcia dydaktyczne i wykłady ze studentami stomatologii polsko i obcojęzycznymi oraz staże i kursy dla specjalizujących się w ortodoncji. Uczestniczy w krajowych i zagranicznych kongresach ortodontycznych, odbyła staże w klinikach europejskich. Głównym obszarem jej zainteresowań jest multidyscyplinarne leczenie dzieci, badania nad estetyką twarzy w ortodoncji i chirurgii ortognatycznej.

Certyfikaty i wyróżnienia

Aleksandra Głowienka-Szast
lekarz dentysta

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Na studiach była członkiem Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii. Dyplom otrzymała w 2015 roku.

W naszej Klinice pracuje od 2019 roku. Zajmuje się stomatologią zachowawczą z endodoncją, adaptacją i leczeniem dzieci oraz doroslych, wybielaniem zębów oraz profilaktyką próchnicy i chorób przyzębia. Cały czas poszerza swoją wiedzę i umiejętności na licznych kursach i szkoleniach.

Prywatnie-mama dwójki dzieci Julii i Filipa. Pasjonuje ją zdrowy styl życia i dobre odżywianie. Lubi aktywnie spędzac czas z rodziną na świeżym powietrzu.

Certyfikaty i wyróżnienia